Tworzymy nowoczesne i użyteczne strony www, które pomagają w biznesie. Dziś strona www to nie tylko wizytówka, ale również miejsce gdzie buduje się wizerunek i wiarygodność firmy. W wielu przypadkach to główny kanał prowadzenia sprzedaży produktów lub usług. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to więcej potencjalnych klientów i większy zysk.

Jakie strony tworzymy?

Wizytówka
Witryna, pełniąca rolę firmowej wizytówki w Internecie. Składa się wyłącznie jednej strony (bez podstron) opracowanej graficznie, zawierającej podstawowe informacje o firmie, takie jak: zakres działania, charakterystyka, dane kontaktowe czy mapa dojazdu. Jest to doskonała forma prezentacji dla niewielkich przedsiębiorstw, którego dopiero rozpoczynają swoją promocję w Internecie.

Serwis WWW
Opcja ta pozwala na dokładniejsze zaprezentowanie firmy. Oprócz strony głównej możliwe jest dołączenie kilku podstron wraz ze zdjęciami oraz formularz kontaktowy. Oferta przygotowana jest z myślą o średnich przedsiębiorstwach chcących szczegółowo przedstawić swoją ofertę w Internecie.

Redesign
Usługa skierowana do firm, które posiadają już swoje witryny. Polega na „odświeżeniu” istniejącego serwisu tak by był on przystosowany do aktualnych standardów użyteczności, bardziej funkcjonalny i atrakcyjny.

Zamów stronę www

Edytujesz jak i kiedy chcesz

Przygotowane przez nas strony www możesz edytować samodzielnie. Zarządzanie treścią witryny odbywa się poprzez wygodny i przejrzysty system CMS. Dodanie nowych zdjęć czy treści będzie dziecinnie proste!

Elastyczny design

Nasze strony www to nie tylko nowoczesny, atrakcyjny i spójny projekt. Dbamy o to, aby wyświetlały się one poprawnie na wszystkich urządzeniach: smartfonach, tabletach, laptopach i komputerach stacjonarnych.

Optymalizacja dla wyszukiwarek

Obecność w wyszukiwarkach internetowych ma obecnie szalenie duże znaczenie. Z tego względu każda stworzona przez nas strona www spełnia wymagania wyszukiwarek internetowych. Kod naszych stron internetowych jest lekki i przyjazny algorytmom wyszukiwarki Google.

Efektowne i efektywne

Przykładamy dużą wagę do pozytywnych doświadczeń użytkowników. Projektowane przez nas strony www optymalizowane są przez specjalistów User Experience (UX). Dzięki temu są użyteczne, intuicyjne i cechują się najwyższymi standardami ergonomii.

Ile kosztuje strona www?

Każda strona www wyceniana jest indywidualnie. Koszt zależy od potrzeb i celów biznesowych klienta.

Poproś o bezpłatną wycenę. Zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie!

Zapytaj o stronę www